Mēs radām sveces. Ja jūs mīlat sveces, tad sekojiet mums...

Vai jums tiešām nav apnikušas pretīgās lētās parafīna sveces, kuras ir aizpildījušas veikalu plauktus? Vai arī sveces, kuras ir izgatavojuši neprofesionāļi ar mērķi nopelnīt uz jūsu rēķina pēc iespējas vairāk naudas. Varbūt pirms iepazīšanās ar mums, jūs vienkārši nepamanījāt dažas lietas! Piemēram, parafīna svece – tas ir ierocis ar uzvilktu gaili!

Mēs rūpējamies par mūsu pircēju veselību!

Ja jūs vēlaties ieelpot naftu no degošas parafīna sveces, tad turpiniet iegādāties šīs šausmīgās un lētās sveces. Vai jūs domājat, ka ekonomēt uz savas un savu bērnu veselības ir labi? Mēs domājam, ka nav. Tieši šī iemesla dēļ mēs izgatavojam sveces no 100% sojas vaska! Sojas vasks – pilnīgi dabīgs produkts! Sojas pupiņas iziet virkni procesu, pirms tās kļūst piemērotas, lai izgatavotu sveces. Jūs acīmredzot nezinājāt to, ka saskaņā ar standartu, ja svecē 25% ir sojas vaska – tā skaitās sojas svece. Un nav svarīgi, ka pārējie 75% ir stearīns vai vēl ļaunāk – parafīns. Atšķirībā no daudziem sveču uzņēmumiem, kuri ražošanā izmanto tikai 25% sojas vaska – mēs izmantojam visus 100%! Un vienmēr izmantosim tikai 100% sojas vasku.

Mūsu misija

Mūsu misija ir skaistuma un prieka radīšana, nevis kļūšana bagātiem. Mēs necenšamies samazināt savu sveču izmaksas uz nekvalitatīvu un lētu izejmateriālu rēķina, lai pēc iespējas ātrāk nokļūtu visu veikalu plauktos. Gluži otrādi, mums ir paši dārgākie un viskvalitatīvākie izejmateriāli no pasaules tirgus vadošajiem ražotājiem.

Mūsu kolekcijas pamatlīnija ir vintāžas sveces, kuras, protams, pēc sava ārējā izskata atšķiras no citu uzņēmumu svecēm, kas darbojas ar sojas vasku. Mūsu sveces nenoliedzami izskatās daudz košākas un skaistākas! Mūsu sveces ar rokām tiek ielietas skārda konteinerā un aplīmētas ar unikālu vintāžas etiķeti, kurai ir savs vēsturiskais liktenis. Un, protams, koka dakts! Mēs izmantojam koka organiskās daktis. Koka dakts – tas ir dabīgi audzēts, 100% organisks produkts, kuram nav veikta nekāda ķīmiskā apstrāde! Svecei degot, dakts rada nomierinošu sprēgāšanu un patīkamu aromātu. VINTAGE CANDELLA koka daktis – tā ir 100% ekoloģiska tīra liesma! Mēs izmantojam augstas kvalitātes ražotāju premium klases aromātiskās eļļas, kuri ietilpst parfimērijas un aromātisko eļļu ražošanas uzņēmumu pasaules līderu desmitniekā. Katram aromātam ir savs kvalitātes sertifikāts, kas garantē mūsu pircēju drošību. Eļļu, ar kuru mēs strādājam, izmanto parfimērijas un ķermeņa losjonu ražošanā. Šis fakts pats par sevi norāda to, cik mūsu sveces ir ekoloģiski tīras.

Aromātu kolekcija no VINTAGE CANDELLA:

  • ROSE&JASMIN – brīnišķīgs rozes un jasmīna aromātu duets. Atsvaidzinošā svece rada un pastiprina prieka sajūtu, noņem stresu un atmodina sajūtas.
  • INDIAN PATCHOULI – bagātīgs pačūlijas aromāts, kas uzmundrina un veicina enerģijas pieplūdumu, piešķir možumu un svaigumu.
  • FIG – svaigs vīģes koka aromāts, stimulē radošo domāšanu un dod pārliecību sev.
  • CHOCOLATE DELUXЕ – intensīvs un dabīgs tumšās šokolādes aromāts, kas atsauks atmiņā bezrūpīgās dienas. Stimulējošais aromāts lieliski atsvaidzina gaisu telpās.
  • YLANG YLANG – nomierinošs ilang-ilang aromāts ar relaksējošu iedarbību, kas rada harmoniju, mazina nervozitāti un palīdz atgūt spēkus.

Mēs lepojamies ar to, ka esam radījuši ideālas sveces un nevaram sagaidīt,
kad varēsim padalīties ar jums. Izbaudiet!